کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 391   |   تاریخ درج: Monday, July 16, 2018   |   ساعت: 12:00 AM   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی سهام تبریز

 

اطلاعیه شماره 16 سازمان خصوصی سازی در خصوص امکان ثبت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی در اطلاعیه شماره 16 خود اعلام کرد: امکان ثبت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت از امروز(24 تیرماه) تا دوشنبه(15 مردادماه) برای مدتی محدود فعال شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، در اطلاعیه شماره 16 این سازمان آمده است: دريافت شماره شباي بانكي مشمولان جهت واريز سود سال مالي 1395 شركتهاي سرمايه پذير به حساب مشمولان در حالي از 30 فروردين ماه سال 96 تا کنون از طريق سامانه سهام عدالت در حال اجرا بوده است كه از یکم تیرماه سالجاری، سامانه سهام عدالت در بخش مربوط به دريافت شماره شباي مشمولان براي بروزرساني و همچنين بررسي در خصوص نحوه ادامه دريافت شماره شبا از مشمولان سهام عدالت از دسترس خارج و امكان ثبت شماره شباي بانكي جديد در اين سامانه فراهم نبود.

بر این اساس با توجه به درخواست‌های مکرر مشمولان سهام عدالت، این امکان از امروز(24 تیرماه) تا روز دوشنبه(15 مردادماه) برای مدتی محدود فراهم شده است تا مشمولان اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir کنند.
نکته قابل تاکید این که پس از این مدت دوباره امکان ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت غیرفعال خواهد شد.
بنا به این گزارش، سازمان خصوصی سازی به مشمولان سهام عدالت که تا کنون اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود ننموده اند اعلام می دارد که از این فرصت ایجاد شده زمانی(24 تیرماه لغایت 15 مردادماه امسال) در جهت ثبت و وارد نمودن شماره شبای بانکی خود اقدام نمایند.

Share نسخه مخصوص چاپ