کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1217   |   تاریخ درج: Thursday, March 17, 2016   |   ساعت: 12:00 AM   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی سهام تبریز

 

پیام تبریک دکتر اسماعیل چمنی به مناسبت عید نوروز

یا مقلّب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الى احسن الحال

شور و جوششی که در طبیعت به وجود آمده، تبلور امید و تعبیری است که خداوند متعال در جانهایمان نهاده و این حرکت، مسیر رو به تعالی است. مسیر تکامل و تکوین و همه نشانه هایی است از تدبیر و تحول حضرت دوست.


بر همین امید من هم برایتان آرزو دارم که بهار طبیعت شکوفه های احساس و روانمان را سربرآورد و جان ها و سرشتمان را با نیکی و تازگی منقلب گرداند و از مردگی و خمودگی زنده شویم و برای خوبی ها تلاش کنیم.

بهار زمان قیام سرو و خنده های شکوفه هاست و بهاران یادآور دست توانای خالق در خلق تازگی و نیکی است و این درسی است برای ما که در سخت ترین شرایط به فکر خلق تازگی و نیکی در جهانمان و برای عزیزانمان باشیم.

در نهایت آرزو دارم لحظه لحظه عمر برایتان به تازگی سبزه و به طراوت غنچه باشد و غبار ملالت از تن هاتان زدوده و دل هاتان برافروخته و جان ها همه از جوشش و عشق سرشارگردد.

 

 

Share نسخه مخصوص چاپ