اخبار و رویدادها
کد مطلب : 571  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 712   |   تاریخ درج: چهارشنبه, ارديبهشت 27, 1396   |   ساعت: 03:53 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پورتال اتحادیه قالی تبریز

 

قالیبافان عزیز به فرمایشات مقام معظم رهبری عینیت بخشیده‌اند

دکتر اسماعیل چمنی: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، قالیبافان به فرمایشات مقام معظم رهبری عینیت بخشیده‌اند و هرکدام از این عزیزان ضمن اینکه به تولید ملی کمک کرده‌اند نسبت به صادرات و ارزآوری برای کشور نقش داشته‌اند.


به گزارش اتحادیه قالیبافان تبریز، دکتر اسماعیل چمنی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، قالیبافان به فرمایشات مقام معظم رهبری عینیت بخشیده‌اند و هرکدام از این عزیزان ضمن اینکه به تولید ملی کمک کرده‌اند نسبت به صادرات و ارزآوری برای کشور نقش داشته‌اند.

وی ابراز داشت: هرچند عمدتاً قالیبافان ما از اقشار کم‌درآمد هستند ولی توانایی لازم برای اشتغال آفرینی و دور ماندن از هر نوع بزه اجتماعی را داشته‌اند که این جای تشکر دارد.

رییس اتحادیه قالیبافان کشور، فرش را مهم‌ترین تولید هنری استان دانست و گفت: جا دارد یک هفته در طول سال به نام قالیبافان و فرش دستباف نام‌گذاری شود تا لااقل در آن هفته ذره‌ای مسئولین به فکر حل مشکلات این عزیزان بیفتند.

به کانال مرجع دکتر اسماعیل چمنی، عضو شورای اسلامی شهر تبریز بپیوندید

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)