اخبار و رویدادها
کد مطلب : 526  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1143   |   تاریخ درج: يکشنبه, آبان 16, 1395   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: سایت سازمان خصوصی سازی

 

از تجربه سایر کشورها در زمینه سهام عدالت استقبال می کنیم

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است که بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.


به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ پوری حسینی صبح امروز در جریان بازدید سفیر و گروهی از مسئولین اقتصادی کشور چک از سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: در حال حاضر بخش زیادی از اقدامات مربوط به طرح سهام عدالت در کشور انجام شده و تا زمان آزادسازی این سهام نیز فرصت زیادی باقی مانده است و بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.

وی ادامه داد: سازمان خصوصی سازی از موانع حضور سرمایه گذاران خارجی در واگذاریهای خود اطلاع دارد اما حل این مشکلات از دست و اختیار سازمان خصوصی سازی خارج است.

رئیس کل سازمان خصوصی سازیاذعان داشت: با فرض این که این مشکلات در زمان کوتاهی حل شود اشتیاق داریم اطلاع رسانی خوبی از واگذاریهای دولت به سرمایه گذاران خارجی داشته باشیم.

وی با بیان این که کشور چک در سالهای دور سرمایه گذاری خوبی در صنعت ایران داشته است گفت: بر این اساس علاقه مندیم صنایع و تکنولوژیهای صنایع و بنگاههای ما بروزرسانی شود که از این موضوع استقبال می کنیم و امیدواریم در آینده شاهد تبادلات اقتصادی بیشتر میان ایران و کشور چک باشیم.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)