اخبار و رویدادها
کد مطلب : 472  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1121   |   تاریخ درج: يکشنبه, فروردين 08, 1395   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: سایت شورای اسلامی شهر تبریز

 

فعالان و خادمان فرهنگی شایسته قدردانی هستند

عضو شورای اسلامی شهر تبریز تلاش فعالان و خادمان فرهنگی شهر را شایسته قدردانی دانست.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز به نقل از سازمان فرهنگی شهرداری تبریز، اسماعیل چمنی از یکسال تلاش بی وقفه و صادقانه فعالان فرهنگی شهر قدردانی نمود.

وی با ارسال لوح سپاس و هدایای فرهنگی برای همکاران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در سال گذشته بر استمرار و توسعه این اقدامات در سال جدید تاکید کرد.
این عضو شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: اقدامات و فعالیت های سازمان فرهنگی شهرداری تبریز به عنوان بازوی اجرایی فرهنگی شهرداری تبریز همواره مهم و جریان ساز بوده استوی حضور همکاران متخصص و توانمند و همچنین همکاری هنرمندان و اهالی فرهنگ را در ارائه هرچه بهتر خدمات سازمان موثر دانست.
چمنی از تلاش اثربخش مدیریت و پرسنل سازمان فرهنگی شهرداری تبریز در تمام طول سال همچنین در ایامی مانند تعطیلات نوروزی قدردانی کرد و گفت: با بالا رفتن سطح درخواستهای فرهنگی شهروندان، وظیفه سازمان سنگین تر شده و در سال جدید انتظار برنامه ها و اقدامات گسترده ای را از این مجموعه توانمند  داریم.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)