اخبار و رویدادها
کد مطلب : 470  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1107   |   تاریخ درج: چهارشنبه, فروردين 18, 1395   |   ساعت: 11:37 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: سایت سازمان خصوصی سازی

 

سهام عدالت تا پایان سال تعیین تکلیف می‌شود

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی‌ از تعیین تکلیف نهایی سهام عدالت تا پایان امسال خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی به نقل از همشهری؛ پوری حسینی در پاسخ به این پرسش كه آیا سهام عدالت در سال‌جاری آزاد خواهد شد یا خیر گفت: پرونده واگذاری‌ها در قالب سهام عدالت به هریك از مشمولان در 29 اسفند‌ماه سال قبل بسته شد و امسال مرحله نهایی آزاد‌سازی‌ سهام عدالت كه شامل تخصیص سهام است انجام خواهد شد.

او افزود: سازمان خصوصی‌سازی‌ امسال وارد حساب و كتاب‌ها خواهد شد و محاسبه خواهد كرد كه به هریك از مشمولان چقدر سهام اختصاص خواهد یافت، پس از آن كار آزاد‌سازی‌ نهایی سهام عدالت انجام می‌شود.
پوری حسینی تاكید كرد: برآورد ما این است كه آزاد‌سازی‌ سهام عدالت تا پایان سال 95 به‌طور قطعی به پایان برسد و مشمولان از ابتدای سال 96 به دقت از میزان دارایی‌هایشان و اینكه چقدر سهام عدالت دارند مطلع خواهند شد.
وی در مورد این که در سال‌جاری چه تعداد شركت در قالب برنامه خصوصی‌سازی‌ واگذار خواهند شد توضیح داد: این موضوع بستگی به تشكیل جلسه از سوی هیات عالی واگذاری دارد، این هیات هنوز در سال‌جاری جلسه‌ای تشكیل نداده است بنابراین فعلا نمی‌توان در این‌باره اظهارنظر كرد.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)