اخبار و رویدادها
کد مطلب : 449  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 2802   |   تاریخ درج: شنبه, بهمن 10, 1394   |   ساعت: 02:40 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: سایت سازمان خصوصی سازی

 

اطلاعیه فوری و مهم سازمان خصوصی سازی در خصوص سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: مطلب منتشر شده در شبکه های مجازی در خصوص ثبت مشخصات سهامداران عدالت در سایت www.sahamedalat.com کذب محض بوده است و هیچ مستند قانونی ندارد.


به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ این سازمان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: مطلب منتشر شده در شبکه های مجازی در خصوص ثبت مشخصات سهامداران عدالت در سایت www.sahamedalat.com کذب محض بوده است و هیچ مستند قانونی نداشته و با انگیزه سوء استفاده و فریب سهامداران عدالت صورت گرفته است.
بر این اساس سازمان خصوصی سازی ضمن تاکید بر این نکته که هرگونه اطلاع رسانی و اقدام در خصوص سهام عدالت صرفا از طریق رئیس کل و مدیران ارشد سازمان و یا از طریق سایت این سازمان به نشانی www.ipo.ir به صورت رسمی و قانونی صورت خواهد گرفت عنوان کرده: از طریق مجاری قانونی و با استناد به موارد حقوقی، با منتشر کنندگان این خبر برخورد خواهد کرد.
بر اساس این گزارش؛ تازگی ها در شبکه های مجازی خبری تحت عنوان :( "خبرفوری" – "خبر فوری" – "خبرفوری"
سلام به همگی؛
 لطفا" در هر گروهی که هستید اطلاع رسانی کنید تا دارندگان سهام عدالت نسبت به ثبت مشخصاتشون اقدام کنند تا حالا که قراره سهام عدالت بزودی عرضه بشه کسی سرش بدون کلاه نمونه.
همگی اون افرادی که برگه سهام عدالت دارند باید به پایگاه خبرسهام عدالت به آدرس اینترنتی www.sahamedalat.com مراجعه کنند و نسبت به درج مشخصات شخصیشون در این پایگاه اقدام کنند یا به آدرس اینترنتی http://www.sahamedalat.com/index.php/register.html مراجعه کنند.
خواهشا" اونایی هم که سهام عدالت ندارند به افرادی که می دونند سهام عدالت دارند اطلاع رسانی کنند تا همگیمون به ثبت اطلاعاتمون بپردازیم. تا بدلیل عدم ثبت مشخصات از حقمون محروم نشیم......)
منتشر شده است که خبر فوق هیچ منبع و بستر قانونی ندارد و جعلي و خلاف می باشد.
در اطلاعيه روابط عمومي سازمان خصوصي سازي آمده است كه از كليه مشمولين سهام عدالت و ديگر شهروندان تقاضا مي شود بصورت جدي از ارائه هرگونه اطلاعات،ثبت مشخصات، واريز وجه،اعلام شماره حساب و ساير موارد مشابه به سايت جعلي فوق و ساير سايتها(به غير از سايت 

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)