اخبار و رویدادها
کد مطلب : 424  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1313   |   تاریخ درج: يکشنبه, آذر 15, 1394   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: سایت شورای اسلامی کلانشهر تبریز

 

دکتر اسماعیل چمنی: از صادرکنندگان نمونه کشوری استان در شورا تجلیل شود

رئییس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای شهر تبریز گفت: استان ما چهار صادرکننده نمونه کشور و یک صادر کننده ممتاز کشوری دارد و از این صادرکنندگان باید در شورای شهر تجلیل شود.


به گزارش رواط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر اسماعیل چمنی در سخنان پیش از دستور جلسه امروز شورای شهر تبریز با اشاره به برگزار ی بیست و یکمین همایش توسعه صادرات غیر نفتی در تبریز گفت: این نشان از قدرت اقتصادی شهر تبریز دارد که با وجود کارخانه های بزرگ در شهر، قطب صادرات و صنعت کشور است.
وی با انتقاد از عدم اطلاع رسانی در حوزه صادرکنندگان ممتاز و نمونه کشوری ابراز داشت: امروز در استان ما چهار صادر کننده نمونه و یک صادر کننده ممتاز کشوری وجود دارد و جا دارد شورای شهر از این صادر کنندگان تجلیل کند.
چمنی ادامه داد: خوشبختانه صادر کننده نمونه کشوری در حوزه فرش دستبافت نیز از استان ما است و این نشان از توانایی بالای این استان دارد.
وی تاکید کرد در سال های آینده نتیجه همایش های این چنین که در حال برگزاری است خود را نشان خواهد داد و به توسعه و بالندگی شهر تبریز خواهد انجامید.
چمنی در پایان تصریح کرد: تمام برنامه ها و همایش های شهر و استان باید در جهت توسعه صادرات و با محوریت ایجاد اشتغال باشد.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)