اخبار و رویدادها
کد مطلب : 392  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1335   |   تاریخ درج: دوشنبه, آذر 02, 1394   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: سایت شورای اسلامی کلانشهر تبریز

 

دکتر اسماعیل چمنی

عضو شورای شهر تبریز گفت: تمام ورزشکاران در رده قهرمانی باید مورد حمایت شهرداری باشند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر اسماعیل چمنی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه رویه موجود در شهرداری در خصوص حمایت از ورزشکاران مورد قبول نیست گفت: در شرایط حاضر اگر ورزشکاری در مجموعه شهرداری رابط نداشته باشد نمی تواند مورد حمایت قرار گیرد.
وی تاکید کرد: حمایت از ورزشکاران در رده های قهرمانی و مخصوصا قهرمانان ملی شهر تبریز وظیفه شورا و شهرداری است و در این شکی نیست.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تبریز تصریح کرد: باید در مجموعه شهرداری آیین نامه ای داشته باشیم که برابر آن از تمام قهرمانان ورزشی به طور عادلانه و برابر حمایت کنیم و داشتن ارتباط با مدیران شهرداری و اعضای شورا ملاک عمل قرار نگیرد.
چمنی در پایان با اشاره به اینکه امروز یکی از اساسی ترین مشکلات اجتماعی ما مسئله اعتیاد است و تنها راه مبارزه با آن ورزش است گفت: با حمایت از ورزشکاران ملی و قهرمان شهر می توانیم با الگو سازی از آنها جوانان را به ورزش علاقه مند کنیم و برای اینکار ابتدا باید با برنامه ریزی و تدوین یک آیین نامه از تمام قهرمانان در تمام رشته های ورزشی به طور یکسان حمایت کنیم.
عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: یکی دیگر از راه های علاقه مند کردن جوانان به ورزش گسترش امکانات ورزش همگانی و سالن های ورزشی است که در این مورد باید شهرداری اقدامات لازم را به کار بگیرد.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)